Danışmanlık Hizmeti

Çözüm ve uygulamalarınızda teknik boşluklara yer vermeyin. Kuruluşunuzdaki herhangi bir teknik boşluk, size tahmin ettiğinizden çok daha zorlu ve maliyetli günler yaşatabilir. Teknik olarak güçlü bir kuruluş, her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek kapasite ve donanımdadır. KORA olarak, deneyimli ve konusunda uzman bir kadro ile sunduğumuz hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümler ile teknik alandaki tüm boşluklarınızı doldurarak; gücünüze güç katmaya devam ediyoruz. Üstelik ihtiyacınız olan her türlü yardım ve desteğe en ayrıcalıklı şekilde ulaşma fırsatı sağlıyoruz. Kuruluşunuzla ilgili tasarım, kuruluş, destek ve danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her anda KORA yanınızda olacaktır.

Server & Storage

Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir. Firmamız, uzman satış ve teknik ekibiyle, bugün ve gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar, maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetler sunmaktadır.Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu modelleri için HP, IBM gibi lider üreticilerin iş ortaklığını yürüten firmamız; sunucuların temini, montajı, devreye alınması, işletim sistemi kurulması, yazılım ve donanım yapılandırma çözümleri sunmaktadır.

Network ve Ağ Sistemleri

Ağ Teknolojileri, günümüzde verinin işlevselliği, erişilebilmesi, paylaşılması ve korunması gibi durumlardan dolayı bilgi teknolojileri açısından en önemli alanlardan biri haline gelmiştir. Yeni nesil cihazlardaki çeşitlilik, dağıtık mimari yapıda çalışan uygulamalar ve bu hizmetlerden faydalanan kullanıcılar için etkin ağ yönetimi olmazsa olmazlardandır. Gelişen teknoloji ile büyüyen ve karmaşıklaşan veri merkezlerinde güvenlik ve performanstan ödün vermeden hizmet alabilmek iş sürekliliği açısından çok kritik hale gelmiştir. Bir kez daha altını çizmek gerekirse bilgi erişilebilir ve işlenebilirse değer üretir, bu erişimi kesintisiz sağlayabilirseniz verimliliği artırırsınız. Ağınız bunu destekleyecek ölçüde esnek ve yönetilebilir olduğu ölçüde ise performansınız yükselir ve tüm bunlar arasında güvenliği sağlam tuttuğunuz müddetçe iş sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Periyodik Bakımlar

Acil Çağrılar Yerinde hizmet periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlar çerçevesinde teknik servisimiz firmanızı ziyaret edecek, sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.

Uzak Destek

Uzaktan Destek, Kora Teknoloji rakiplerinden farklı kılan başka bir hizmetimizdir. Bu hizmet sayesinde Internet erişimi olan ofisinize deneyimli personelimiz uzaktan erişerek problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözebilmektedir.

Telefonla Destek

Telefonla hafta içi mesai saatlerinde ulaşabileceğiniz teknik servisimiz olduğu gibi, mesai saatleri haricindeki problemleriniz için 24 saat cep telefonu aracılığı ile ulaşma imkanınız olacaktır.